Обладнання та процес приготування домашнього пива

 ИНГРЕДІЄНТИ

Солод,     Хміль,     Дріжджі,    Вода.

 ОБЛАДНАННЯ

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ЗАТИРАННЯ

Ємкість для затирання та кип’ятіння 
30-40л з нержавіючої сталі чи емальована каструля.
Фільтр-система 
Для фільтрації затора -фальшдно, сито з нержав.сталі чи мішок .

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ БРОДІННЯ

Ємкість для бродіння
на 25-30 л з харчового пластику з кришкою, що щільно закривається або загвинчується. Ви вибираєте ємність на свій смак – це може бути спеціальне відро або бочка, у якої внизу вкручений кран.
Двокамерний гідрозатвор
Гідрозатвор щільно вставляється в отвір кришки бочки за допомогою гумового ущільнювача або пробки. Через гідрозатвор виділяється надлишковий вуглекислий газ, який утворюється у процесі бродіння. Гідрозатвор не дозволяє бактеріям проникнути у вашу бочку та зіпсувати пиво.

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ БРОДІННЯ

Термометри
-Для контролю за температурою під час затирання.
-Для контролю за температурою під час бродіння.
Дуже зручний самоклеючий термометр-смужка, що кріпиться зовні на бочку.                                                                                                       Ареометр
для вимірювання густини пива та визначення вмісту алкоголю.

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ РОЗЛИВУ

Сифонна трубка
1,5-метрова прозора гнучка трубка із маленьким краном на кінці. Застосовується для переливу пива після первинного бродіння у пляшки. Дозволяє чисто зняти з осаду пиво, що відкинуло.
Пивні пляшки
придатні для розливу молодого пива з кришками, що щільно закриваються або загвинчуються. Добре підходять пластикові пляшки з-під газованих напоїв на 1-3 літри. Найкраще пиво виходить у скляних пивних пляшках (багаторазових та без дефектів!).
Пристрій для закупорювання пляшок
дозволяє герметично закупорювати металевими кроненкорками скляні пивні пляшки, в яких домашнє пиво може зберігатися кілька років.

Стерилізуючий склад
для дезінфекції всього обладнання, яке просто необхідне при приготуванні пива. Рекомендується використовувати спеціально призначені для домашнього пивоваріння склади, які можна придбати там же, де обладнання, солод, хміль, дріжджі та екстракт пива.

ОСНОВНІ ЕТАПИ ПРИГОТУВАННЯ ДОМАШНЬОГО ПИВА ІЗ СОЛОДУ І ХМЕЛЯ

Помел солоду (0,1-1година). Затирання-приготування водного розчину з меленого солоду, витримка за необхідних температурних пауз (1-2години). Фільтрування-відділення пивного сусла від солодової дробини (0,5 години). Промивання дробини гарячою водою, мета-витяг екстрактивних речовин, що залишилися (0,5 години). Варіння сусла з додаванням хмелю, ціль-дезінфекція та випарювання зайвої води (1,5-3 години). Охолодження сусла (0,5 години). Перелив сусла в ємність для бродіння (0,25 години) з відділенням частинок хмелю і пластівців білка, що згорнувся, досягається або обережним зняттям з осаду, або фільтрацією через сито. Засівши дріжджами. Основне бродіння (5-10 діб). Зняття з дріжджового осаду та перелив (0,5 години) на вторинне бродіння (7-15 діб). Розлив по пляшках з додаванням цукру (глюкози) для насичення вуглекислотою, закупорювання. Витримка-дозрівання (від 21 доби).
(Час дано орієнтовно для приготування 25 літрів пива).

 

      

 

 

 

 

 

 

 

Зберегти

×
Зателефонувати Вам?
Зателефонувати Вам?